सेतो शिखर नेपालको शान
समाज परिवर्तनमा हाम्रो नौलो अभियान

शिक्षिकाले १३ बर्षीय छात्रसंग कक्षा कोठामा यौन सम्पर्क गरेको आरोपमा २० बर्ष जेल सजाय

एजेन्सी ,
संयुक्त राज्य अमेरिकामा त्यहाँका मिडियाहरुमा चर्चाको बिषय बनेको छ कि शिक्षिका ब्रिटिनि जमोरा (२८) र उनकै बिद्यार्थी जुन मात्रै १३ बर्षका छन् उनीहरु बिच कक्षाकोठामा भएको यौन सम्पर्कको आरोपमा शिक्षिका जमोरालाई २० बर्षको जेल सजायं सुनाईएको छ । यस सजायको सर्वत्र स्वागत गरिएको छ ।
ब्रिटिनि जमोरा एक प्राथमिक बिद्यालयकि शिक्षिका थिइन । त्यहाँका बिद्यार्थीहरुका अनुसार शिक्षिकाको छात्रहरुलाई हेर्ने नजरनै बेग्लै रहेको बताउँछन् ।जमोरा उक्त कक्षा कोठामा प्रवेश गर्नासाथ छात्र संग बिचित्रको ब्यबहार गर्ने गरेको उनका सहपाठीहरुले बताएका थिए ।
रिपोर्टको अनुसार जमोराले उक्त छात्रको मोबाइलमा नाङ्गो फोटो पठाएकी र उक्त नाङ्गो फोटो छात्रका अभिभावकले फेला पारेपछि प्रहरीमा उजुरी गरेका थिए ।
जुलाई १२ तारिक कोपा अमेरीकाको काउन्टर अदालतमा उपस्थित भएकी जमोराले आफुले गल्ति गरेको भन्दै माफी समेत मागेकी थिइन् ।छात्रका अभिभावकले आफ्नो कलिलो सन्तान माथी अन्याय भएको भन्दै हदै सम्मको सजायं को अपिल गरेका थिए ।अदालतले उनलाई २० बर्ष जेल सजायं सुनाएको थियो ।

Comments
Loading...

ट्रेन्डिङ

लोकप्रिय